Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 5+kk

Nadčasový rodinný dům s kvalitním vybavením, úchvatnými výhledy do zeleně a s možností až 3 parkovacích stání stojí na pěkném místě v širším centru nejatraktivnějšího českého horského střediska Špindlerův Mlýn, v klidné části Bedřichov.

Přízemí tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyní a zahradní terasou, prádelna, samostatná toaleta, šatna a vstupní hala. V 1. patře jsou 2 ložnice, u hlavní ložnice je walk-in šatna a en-suite koupelna. V podkroví se nachází další 2 pokoje, koupelna a samostatná toaleta.

Dům byl vystavěn v r. 2011 sendvičovou metodou z keramických tvárnic Porotherm, tepelné izolace a venkovního dřevěného obkladu. Německá kuchyně SieMatic je vybavena spotřebiči Miele (včetně vinotéky), koupelny mají sanitu značky Villeroy & Boch. Do prádelny vede praktický shoz prádla. Okna jsou dřevěná euro, vytápění podlahovými konvektory (zdrojem tepla je plynový kotel Hermann). Dům je napojený na elektřinu, vodovod i plyn. Parkování je řešeno garáží a 2 venkovními stáními. Zahradní terasa nabízí uklidňující výhled na vzrostlé stromy, které zaručují příjemné soukromí, z oken v patrech se otevírají pohlednicové obrázky na okolní zalesněné vrchy Krkonošského národního parku.

Výhodná poloha stranou od hlavního ruchu a zároveň v pohodlném dosahu sjezdovek, restaurací či obchodů. Kousek od domu je dětský skipark nebo snowtubing, wellness s bazénem i bobová dráha. Od domu je možné se napojit na turistické nebo cyklistické stezky. Místo je i v zimě bezproblémově dostupné po celoročně udržované asfaltové komunikaci.

Užitná plocha 276 m2, z toho interier 250 m2 a terasa 26 m2, pozemek 319 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  52 000 000 Kč / 2 171 190 €
 • Podlahová plocha
  250 m²
 • Terasa
  26 m²
 • Sklep
  -
 • Užitná plocha
  276 m²
 • Pozemek
  319 m²
 • Parkování
  Garáž + 2 venkovní stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43219
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Královéhradecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.