Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům

Stavební pozemek s krásnými výhledy a projektem včetně stavebního povolení na výstavbu nadstandardní, architektonicky výjimečné vily, se nachází pod vrchem Děd, na konci nové rezidenční zástavby, přímo u lesa a hranice CHKO Křivoklátsko, mezi Královým Dvorem a Berounem, jen několik málo minut jízdy po dálnici D5 od okraje Prahy.

Vila má plánovanou užitnou plochu 570 m2, k tomu téměř 100 m2 teras a 3 garážová stání. Součástí interiéru má být velký obývací pokoj s designovým krbem a velkoformátovými okny poskytujícími nádherné výhledy, 4 ložnice, 2 velké šatny, pracovna, 3 koupelny a 2 samostatné toalety. Wellness je navrženo s vířivkou, saunou, bazénem i přímým vstupem na zahradu. Další příležitost k relaxaci může nabídnout venkovní posezení, přírodní koupací bio jezírko a altán zapuštěný ve svahu, s výhledem do okolní přírody. Vytápění tepelným čerpadlem.

Výstavbu je možné za příplatek zajistit na klíč renomovanou stavební společností, která v lokalitě realizovala již přes dvě desítky domů. Pozemek je již nyní kompletně zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace, plyn, optické vlákno), obecní asfaltová osvětlená cesta vede přímo na pozemek.

Unikátní stavba bude citlivě zasazena do jižního svahu nad novou rezidenční zástavbou ležící v blízkosti centra Králova Dvora. Cca 3 minuty jízdy je vzdálena mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost funguje v sousedním Berouně, královském městě s historickým jádrem. Místo má výjimečnou polohu mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Český kras a zároveň je v perfektní dojezdové vzdálenosti od Prahy i letiště.

Užitná plocha 570 m2, zastavěná plocha 225 m2, zahrada 2 537 m2, pozemek 2 762 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 000 000 Kč / 902 935 €
 • Podlahová plocha
  570 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  2 762 m²
 • Parkování
  Garáž pro 3 vozy.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41232
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.