Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům

Výjimečný třípodlažní historický dům postavený v pozdně secesním slohu z 19. století nabízí bydlení v žádané lokalitě Palisády ve Starém Městě.

Přízemí tvoří vstupní hala s recepcí a vnitřní fontánou propojenou s novější přístavbou. Historická část budovy obsahuje 4 samostatné místnosti, kuchyňku a toaletu, přízemí přístavby disponuje 2 kancelářemi, archivy, skladem a velkou garáží pro čtyři auta. V 1. patře historické části budovy je umístěno 5 kanceláří, kuchyňka a 2 toalety, v přístavbě se nachází 7 místností, 3x archiv, kuchyňka a 2 toalety. Ve 2. patře historické budovy je 6 místností se 2 toaletami, podkroví tvoří openspace o velikosti 93 m2 s přechodem do dvou místností, s kuchyňkou a 2 toaletami.

Vybavení zahrnuje laminátové podlahy, hliníková okna, klimatizaci Toshiba, dřevěné interiérové ​​dveře, plynový kotel značky Buderus, vzduchotechniku.

Lokalita Palisády je oblíbená pro svou výhodnou polohu, která tvoří spojnici mezi Prezidentským palácem a Bratislavským hradem. V pěší dostupnosti je také památník Slavín a množství ambasád. Výhodou je blízkost Horského parku, obchodů a služeb, jakož i vynikající dopravní i pěší dostupnost centra.

Výměra 748 m2, výměra dvoupodlažní přístavby s garáží 380 m2, celkem 1 128 m2 užitné plochy. Pozemek 1 053 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  80 818 000 Kč / 3 400 000 €
 • Podlahová plocha
  1 128 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  1 053 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40252
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.