Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 5+kk

Bezbariérový, nadstandardně řešený rodinný dům z 2012 se rozkládá uprostřed rozlehlé zahrady zaručující soukromí, na dokonale klidném místě prémiové rezidenční čtvrti v blízkosti Průhonického zámeckého parku.

Velkoryse pojatá dispozice bungalovu nabízí 3 ložnice, více než padesátimetrový obytný prostor s navazující kuchyní a jídelnou (z níž může vzniknout další ložnice), 2 šatny, 2 koupelny, samostatnou toaletu, technickou místnost/prádelnu a garáž.

Na podlahách je španělská dlažba a dřevo, okna jsou dřevěná s dvojskly a elektricky ovládanými venkovními žaluziemi. Kuchyňská linka je bohatě vybavena vestavnými spotřebiči Siemens (včetně grilu, parní a elektrické trouby, kávovaru, ohřevné zásuvky, mikrovlnné trouby i americké lednice se zásobníkem na led). Obývací pokoj zútulňuje krb, vytápění je řešeno jako podlahové v kombinaci s radiátory, zdrojem tepla je plynový kotel. Hlavní ložnice je klimatizovaná, krytý bazén vyhřívá tepelné čerpadlo. Kromě garáže je možné parkovat i na 2 venkovních stáních. Dům střeží alarm a kamera u vstupní branky. Velká zahrada je rozdělena na užitkovou a okrasnou část, rostou tu i ovocné stromy. Vzrostlé stromy lemující pozemek zajišťují naprosté soukromí. Automatická závlaha studniční vodou a dešťovou vodou z retenčních nádrží.

Poklidná lokalita s krátkou dojezdovou vzdáleností ke všemu potřebnému je ideální pro spokojené rodinné bydlení. V pěším dosahu je základní škola, asi 5 minut jízdy je vzdálena mezinárodní Sunny Canadian School, v okolí funguje také několik soukromých mateřských škol. V blízkosti domu je golfové odpaliště a především rozsáhlý zámecký park s oborou protkaný stezkami s nádhernými výhledy, v blízkosti domu vede též cyklostezka. Cesta do Prahy je rychlá díky blízké dálnici D1 i možným objízdným trasám, snadný je nájezd na Pražský okruh.

Užitná plocha 250 m2, zastavěná plocha 255 m2, zahrada 1 090 m2, pozemek 1 345 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  28 900 000 Kč / 1 215 818 €
 • Podlahová plocha
  250 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  255 m²
 • Zahrada
  1 090 m²
 • Pozemek
  1 345 m²
 • Parkování
  Garáž s přímým vstupem do domu + 2 venkovní stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40120
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.