Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 4+kk

Prémiová nadčasová vila zařízená v elegantním stylu, s výhledem na moře, s bazénem, krásnou rozlehlou soukromou zahradou a krytou terasou stojí poblíž autentického přímořského letoviska Poreč na istrijském poloostrově.

Prostorná vila nabízí 4 ložnice, všechny s en-suite koupelnami, obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a venkovní terasou, samostatnou toaletu, úložný prostor a chodbu.

Útulný, stylově zařízený interiér s podlahami z masivního dřeva a velkoformátové dlažby zdobí promyšleně vybrané detaily, kuchyně je plně vybavena nejmodernějšími spotřebiči. Ve venkovní části si lze užívat pobytu v naprostém soukromí na velké zahradě, v bazénu i na příjemně zastíněné terase. Pro stolování pod širým nebem slouží venkovní kuchyně. Zajištěno je parkování. Majitelé vily mohou navštěvovat restauraci i spa & wellness v privátním klubu nebo si vypůjčit luxusní loď.

Nemovitost se nachází nedaleko městečka s tisíciletou historií, které z jedné strany obklopuje průzračné moře a z druhé borové háje. Pobřeží lemuje promenáda s krásnými výhledy na západy slunce. Poreč je i významným sportovním střediskem, kde se konají například jachtařské závody nebo tradiční triatlonový závod. Město je plné útulných restaurací, kaváren s venkovním posezením i stylových obchodů.

Inzerovaná cena nemovitosti nezahrnuje DPH.

Interiér 330 m2, pozemek 916 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  40 161 000 Kč / 1 650 000 €
 • Podlahová plocha
  330 m²
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  916 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39769
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Istrie

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.