Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům

Luxusní vila s 8 ložnicemi, 8 koupelnami, velmi přitažlivým moderním stylem architektury a bujnou tropickou zahradou se nachází 15 minut od města Pattaya situovaného na východním pobřeží Thajského zálivu. Lokalita nabízí možnosti k potápění, golfu i bohatý noční život.

Obývací pokoj s jídelnou, kuchyně i 8 ložnic dopřávají pocit volnosti, dostatek prostoru a propojení se zahradou.

Pod dohledem jednoho z nejlepších designérů v Bangkoku prošly prostory rozsáhlou dvouletou renovací, která byla dokončena na jaře r. 2019. Na podlahách je masivní dřevo a mramor, stylový, ručně vyráběný interiérový a venkovní nábytek ve špičkové kvalitě zajišťuje dokonalé pohodlí.

Nemovitost se nachází v klidném prostředí jako stvořeném k odpočinku. Zároveň leží méně než 90 minut jízdy jihovýchodně od rušného Bangkoku. Nejnavštěvovanější turistické centrum v Thajsku Pattaya, vyhlášené rušným denním i nočním životem, je vzdáleno 15 minut jízdy. V okolí fungují malé obchody a restaurace i trhy s potravinami. V blízkosti je místní chrám a jezero Mabprachan. Světoznámá pláž Pattaya je vzdálená méně než 20 minut jízdy, k pláži Jomtien lze dojet také za méně než půl hodiny a na pláž Bang Saray za 30 minut.

Interiér 1 092,56 m2, celková plocha 1 828,59 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  1 093 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  34953
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Pattaya

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.