Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Vila

Od českých majitelů nabízíme velmi pěknou dvoupodlažní vilu s bazénem, terasou a krásným výhledem na moře a západ slunce obklopenou zelení v těsném sousedství chrámu Velký Buddha, symbolu ostrova. Třetí největší thajský ostrov Ko Samui nabízí nekonečné bílé pláže, vodopády a mořský národní park.

Na 2 podlažích jsou umístěny 3 ložnice, 3 koupelny, velký obývací pokoj a kuchyně. Součástí vybavení je masivní dřevěná podlaha, velkoformátová okna přirozeně propojující interiér s exteriérem, klimatizace, kompletní kuchyňská linka a pračka. Před domem jsou parkovací místa.

Pouhých 5 minut chůze je Bangrak, kde najdete pláž, několik restaurací, barů, supermarket nebo autentický trh s čerstvým ovocem a dalšími lahůdkami. Letiště je vzdáleno 10 minut jízdy.

Užitná plocha 293 m2, pozemek 342 m2.

Majitelé rádi zodpoví všechy dotazy týkající nabytí vlastnictví nebo např. daňových povinností v Thajsku.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  11 730 000 Kč / 489 770 €
 • Podlahová plocha
  293 m²
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  342 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  34540
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Surat Thani

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.