Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Vinice

Půvabný venkovský dům je situovaný jen pár kilometrů od jezera Trasimento, na odlehlém kopci uprostřed zelených polí. Kromě hlavního sídla nebo zemědělské budovy je zde také funkční vinařství a olivová farma.

Budovy mají celkovou plochu 1 140 m2. Největší je venkovská zemědělská budova historického významu. Hlavní dům o 260 m2 vyniká svými původními kamennými zdmi, dřevěnými trámy, terakotovými dlaždicemi a lodžií. Je vybaven sedmi ložnicemi a osmi koupelnami. Ve velkém vinné sklípku se nacházejí zemědělské stroje a zařízení na výrobu vína.

Odrůdy hroznů, které se zde pěstují, zahrnují Sangiovese a Sauvignon Blanc. Vína jako Cortona Syrah Rosso a Nobile di Montepulciano jsou v DOC kvalitě a jejih láhve se prodávají po celém světě. K dispozici je také olivový háj s 300 olivovníky produkujících 400 kg olivového oleje. Z 37 ha nemovitosti je 34 věnováno vinicím. Voda je dodávána ze dvou soukromých studen i napojení na obecní vodovod. Vytápění je zajištěbo plynovou nádrží a radiátory v pokojích.

Poloha mezi provinciemi Siena a Arezzo je ideální pro ty, kteří mají zájem jak o velmi kvalitní víno, tak olivový olej.

Interiér 1 410 m2, pozemek 37 ha.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  1 410 m²
 • Pozemek
  370 000 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  30816
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Toskánsko

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.