Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+kk

Rodinná vila, kde má každý člen rodiny dostatek soukromí a zároveň je zde velký prostor pro společná setkávání, se nachází v oblíbené lokalitě nedaleko Trojského zámku, pod vinicemi botanické zahrady a kousek od ZOO.

Přízemí tvoří jižně orientovaný obývací pokoj s jídelnou s krbem, místnost je francouzskými okny propojená se zahradou. Prosklenými dveřmi je oddělena prostorná kuchyň. Dále je zde šatna, koupelna, zádveří a schodišťová hala. V 1. patře se nachází galerie se severním balkonem, pracovna, ložnice s jižním balkonem, chodba se vstupem na terasu (přístupnou i po schodišti ze zahrady), 2 šatny a 2 koupelny. 2. patro je tvořeno 2 ložnicemi, koupelnou a balkonem s výhledem do zeleně. K domu patří dvojgaráž se vstupem do jihozápadní zahrady, 2 parkovací stání na pozemku a 2 garážové stání v sousedních garážích.

Pohodlná kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (například velkým sporákem kombinace plyn a elektrická varná deska nebo 2 vinotékami). V interiéru je množství nábytku na míru (dřevěné knihovny, kamenné skříňky a kabinet aj.), po dohodě je možné zde zanechat i další nábytek velmi kvalitních značek (Monetti, FLOU apod.) nebo starožitný stůl. Podlahy jsou z lakovaného dřeva doussie, v koupelnách dlažba, ve vstupní hale terazzo. Dveře s kovovými rámy a skleněnými výplněmi, okna dřevěná s vnitřními okenicemi. Koupelny jsou vybaveny moderní sanitou, většina z nich má WC, bidet, vanu a sprchový kout.
K příjemné atmosféře na pěstěné zahradě přispívá kroucená vrba, vzrostlá borovice a další solitérní dřeviny, ozdobná fontánka i kamenný chodníček mezi záhony s okrasnou zelení. Ty jsou vybaveny úspornou kapkovou závlahou.

Dům je umístěn v klidné slepé uličce v oblíbené rezidenční čtvrti, lokalita vyniká množstvím přírodních parků a památek. V těsné blízkosti fungují potraviny, pošta, restaurace, kavárna, mateřská a základní škola i gymnázium. Autobusové spoje jezdí k tramvajové zastávce Trojská a ke stanici metra C Nádraží Holešovice, cesty autem urychluje nedaleký vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Užitná plocha 410 m2, zastavěná plocha 218 m2, zahrada 405 m2, pozemek 623 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  46 900 000 Kč / 1 994 048 €
 • Podlahová plocha
  410 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Užitná plocha
  440 m²
 • Zastavěná plocha
  218 m²
 • Zahrada
  405 m²
 • Pozemek
  623 m²
 • Parkování
  6 parkovacích stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  28623
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.