Rodinný dům, 4+kk

Moderní nízkoenergetická vila s fantastickým výhledem do zalesněného údolí a na kostel sv. Klimenta se nachází ve velmi tiché a poklidné lokalitě v obci Čtyřkoly, v malebném údolí na pravém břehu řeky Sázavy, přibližně 20 minut jízdy autem od pražského Chodova a 15 minut od Průhonic a Čestlic.

Uspořádání pozemku i přízemí domu je plně bezbariérové. Dominantou vily je velký obývací pokoj s kuchyní a krbovými kamny, jehož prosklenou jižní stranu lze zcela otevřít a propojit tak s terasou a zahradou. V tomto podlaží se nachází také hlavní ložnice s en-suite koupelnou, dětská ložnice, samostatná toaleta, prádelna / technická místnost, chodba s vestavěnými skříněmi a vstupní hala se schodištěm vedoucím do patra. To je tvořeno prostorným pokojem s možností variabilního využití, k němuž náleží velká terasa.

Překrásné výhledy již z přízemí a zahrady, kvalitní materiály a technologie. Nemovitost je vybavena rekuperací, dřevěnými trojvrstvými podlahami, dřevohliníkovými okny s izolačními trojskly a venkovními žaluziemi, masivními interiérovými dveřmi v nadstandardní výšce, podlahovým topením, solárními panely a venkovní žulovou dlažbou. Na pozemku přístřešek pro auto s venkovním skladem zahradního nábytku a nářadí. Jedná se o dřevostavbu kolaudovanou Q3 2012, nízké měsíční náklady na provoz.

Vila se nachází v klidném místě Čtyřkol, má výhled na okolní zalesněné kopce a poskytuje naprosté soukromí. Obec si zachovala převážně výletní a rekreační charakter, kompletní občanská vybavenost je k dispozici v okolních městech - Čerčany 1,5 km, Pyšely 3 km, Benešov 11 km, Říčany 14 km, Vlašim a Český Brod 23 km, Praha 25 km. Velmi snadná dostupnost po dálnici k veškerým službám v Průhonicích a obchodní a zábavní zóně Čestlice. V obci je vlaková stanice se spojením 46 minut na Hlavní nádraží v Praze.

Obytná plocha 171 m2, zastavěná plocha 165 m2, zahrada 1 035 m2, pozemek 1 200 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26019
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  171 m²
 • Zastavěná plocha
  165 m²
 • Zahrada
  1 035 m²
 • Pozemek
  1 200 m²
 • Parkování
  1 kryté parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.