Rodinný dům, 4+kk

Tato moderní vila, kouzelně umístěna na svahu vysoko nad mořem, se může pochlubit úžasným výhledem na východní pobřeží poloostrova Attika nedaleko města Marathon. Vila je plně vybavená a připravená k okamžitému využívání.

Interiérová plocha nabízí pohodlný otevřený prostor obývacího pokoje s krbem, kuchyní a jídelním koutem, 4 útulné ložnice a 3 koupelny. Dům je možné v případě potřeby rozšířit o dalších 140 m2.

Vila prošla v r. 2023 kompletní rekonstrukcí. Interiér byl navržený v neutrálních tónech, k vybavení patří bezúchytková kuchyňská linka a snídaňový bar, vestavěná stropní svítidla, vestavěné skříně v ložnicích a okna s vnitřními žaluziemi. Zahrada je snadno přístupná po několika chodnících, krytá terasa a bazén poskytují krásné výhledy na mořskou hladinu. Na zahradě o rozloze přes 1 000 m2 rostou středomořské rostliny a stromy.

Okolí Marathonu je jedním z nejživějších řeckých ekosystémů s lesy, plážemi a hnízdišti migrujícího ptactva. Malebná lokalita se starobylými ruinami nabízí široké možnosti venkovních aktivit i příjemná místa, kde se dobře najíst, zároveň je výborně dostupná z Atén.

Užitná plocha 150 m2, pozemek 1 078 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103279
 • Prodejní cena
  22 700 500 Kč / 918 677 €
 • Pozemek
  1 078 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Marathón

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.