Rodinný dům, 3+1

Stylová rezidence rozkládající se jen malý kousek od moře poskytuje nerušený výhled na třpytící se mořskou hladinu. Velký pozemek zaručuje dokonalé soukromí. Hornatý ostrov Andros bohatý na vodní prameny a zeleň nabízí krásné pláže s bílým pískem a starobylá městečka s křivolakými uličkami i výstavními paláci. 

Vila se skládá ze dvou hlavních domů, z nichž každý má velký obývací pokoj s krbem, jídelnu, kuchyni a 2 prostorné ložnice s koupelnami. Všechny pokoje a okna mají výhled na moře. Dispozici doplňuje samostatná ložnice pro hosty s koupelnou, pracovna/kancelář v horní části objektu, byt pro zaměstnance a skladovací a technické místnosti. Bazén obklopují velké terasy s pergolami a zastíněným jídelním koutem.

K vybavení patří klimatizace ve všech místnostech, ústřední topení, generátor a automatické zavlažování zahrady.

Dům je zasazen v mírném svahu na západním pobřeží ostrova Andros, 12 kilometrů od přístavu se spoji do Atén a pouze 5 kilometrů od tradiční vesnice Batsi s úžasnou přímořskou atmosférou, nejkrásnější pláží ostrova Golden Beach a mnoha restauracemi nabízejícími místní speciality.

Užitná plocha 334 m2, pozemek 4 073 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103276
 • Prodejní cena
  31 600 000 Kč / 1 278 834 €
 • Pozemek
  4 073 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Kyklády

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.