Rodinný dům, 4+1

Rodinný dům před rekonstrukcí, se stodolou a dalšími hospodářskými budovami, sklípkem, rovinatou zahradou a dalším pozemkem vhodným k výstavbě, je součástí poklidné obce Urbanice ležící v krásné krajině podhůří Železných hor nedaleko Heřmanova Městce. 

Současnou dispozici domu tvoří 3 pokoje, samostatná kuchyně, komora, chodba, koupelna, toaleta a prádelna. Nad obytnou plochou je nyní nevyužívaná půda. Hospodářská část obsahuje dílnu, velkou stodolu, garáž (kůlnu) a sklep s klenutým stropem.

Zděný dům se sedlovou střechou pochází cca z r. 1860, v r. 1972 byl upraven do současné podoby, fasáda je z r. 1998. Vytápění je lokální 2 plynovými topidly WAW a kamny na tuhá paliva, pro ohřev vody se využívá elektrický bojler. Do domu je zavedena voda z veřejného vodovodu, rozvody jsou plastové. Stav domu vyžaduje rekonstrukci. Stodola je v původním, autentickém stavu a po citlivé renovaci se může stát dominantou celého stavení. Nabídka zahrnuje je i další samostatný pozemek (na druhé straně cesty), který je zastavitelnou plochou.

Obec vyniká dokonalým klidem, okolní rozlehlé lesy jsou rájem houbařů i turistů, v zimě běžkařů. Místní rybník je známý pro bohaté společenství vodního ptactva stejně jako nedaleký rybník Moře. Lákavým turistickým cílem je také zřícenina Svojšice. Ve vsi je k dispozici prodejna se smíšeným zbožím a sportovní hřiště, další občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy je v městysi Choltice vzdáleném 5 minut jízdy autem. Hromadnou dopravu zajišťuje autobus, který staví kousek od domu.

Užitná plocha celkem 342 m2, z toho domu 89,03 m2 a hospodářských budov 253,25 m2, zastavěná plocha celkem 385 m2, zahrada 1 122 m2, pozemek 1 598 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102388
 • Prodejní cena
  4 500 000 Kč / 177 936 €
 • Podlahová plocha
  342 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  385 m²
 • Zahrada
  1 122 m²
 • Pozemek
  1 598 m²
 • Parkování
  Garáž na pozemku
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Pardubický kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.