Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 7+kk

Neorenesanční vila s věží, obklopená rozlehlou zahradou s mnoha romantickými zákoutími, stojí v centru čtvrti Klánovice s úžasnou atmosférou prvorepublikových lázní. Vila poskytuje pohodlné rodinné bydlení v dokonalém soukromí a v blízkosti všeho potřebného.  

V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem a vstupem na slunnou zahradní terasu, dále dvě pracovny, koupelna, ložnice, kuchyně, zádveří, komora, šatna a prádelna se vstupem ven. V patře je privátní zóna obsahující hlavní ložnici s koupelnou a samostatnou toaletou, další 2 ložnice se sdílenou koupelnou, toaletu a technickou místnost. Po točitém schodišti z koupelny u hlavní ložnice vede vstup do věže se samostatně stojící vanou a úchvatnými výhledy do všech světových stran.

Vila z počátku 20. století byla v r. 2011 precizně zrekonstruována. Součástí vybavení jsou dubové parkety, bezfalcové dveře nebo rámové kazetové dveře, klimatizace ve všech ložnicích v patře, světlovody, nerezová pracovní deska, plynová a indukční varná deska, spotřebiče Gagennau a Siemens. Krásně upravenou zahradu zdobí popínavky, vzrostlé stromy, listnaté i jehličnaté stromy, maliny, ořešák, jabloň, rybízy, ostružiny, růže a spousta dalších rostlin. Na pozemku se dvěma vjezdy a impozantní alejí je také okrasné jezírko, historické kamenné schodiště, několik kůlen a kotec pro domácí zvířata.

Doslova pár kroků od domu funguje mateřská i základní škola, sportovní hala, kulturní centrum, prodejna potravin, restaurace nebo kavárna. Kromě silného genia loci vyniká oblast i čistým vzduchem, který obstarává rozsáhlý lesopark, jehož je čtvrť součástí. Výborné dopravní spojení s centrem metropole zajišťuje příměstský vlak, rychlé je napojení autem na Pražský okruh nebo dálnici D11.

Užitná plocha 370 m2 (z toho podlahová plocha domu 345,36 m2 a sklep 24,8 m2), zastavěná plocha 241 m2, zahrada 6 772 m2, pozemek 7 013 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  345 m²
 • Sklep
  25 m²
 • Užitná plocha
  370 m²
 • Zastavěná plocha
  241 m²
 • Zahrada
  6 772 m²
 • Pozemek
  7 013 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102096
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.