Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+kk

Kvalitní novostavba nízkoenergetického 6pokojového rodinného domu se dvěma prostornými podlažími ve standardu white walls (s možností dokončení interiéru). Dům vzniká v tichém prostředí obce Slaská s cennými výhledy na okolní scenérii malebné přírody Banskobystrického kraje. 

Dispozici domu tvoří velkoryse pojaté přízemí s obytným prostorem, kuchyní, praktickou spíží, jídelnou, ložnicí, dalšími dvěma ložnicemi, koupelnou s WC, samostatnou toaletou a technickou místností. Přízemí zároveň doplňuje dvojgaráž, velký sklad nářadí a rozměrná zastřešená terasa. Podkroví rodinného domu obsahuje odpočinkovou část se dvěma obytnými pokoji a galerií, která schodištěm spojuje obě podlaží skrz vzdušný otevřený prostor. 

Dům bude dokončen ve 3.–4. čtvrtletí 2023. Ke kvalitnímu vybavení ve standardu „holodům“ (white walls) patří okna s izolačními trojskly, hliníkové vstupní dveře, příprava na exteriérové žaluzie, příprava pro montáž kamerového systému a alarmu. Nízké náklady zabezpečí podlahové vytápění napojené na vlastní plynový kotel, nemovitost bude předána také s přípravou na krb. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě včetně vlastní čistírny odpadních vod či optickou internetovou síť. 

Pohodlné parkování zajišťuje dvojgaráž o velikosti 41 m2. 

Obec Slaská nabízí vyhledávaný klid od ruchu velkoměsta a zároveň poskytuje vše potřebné na dosah ruky v lokálním obchodním domě s přilehlým udržovaným parkem. Žiar nad Hronom je vzdálený pouze 7 km a kromě skvělé občanské vybavenosti nabízí širokou paletu turistických výletů – oblíbené stezky vedou do Kremnických vrchů, Štiavnických vrchů či na Vtáčnik. V rámci rekreace jsou populární jeskynní koupele ve Sklených Teplicích či procházky v nedalekém historickém městě Kremnica. Na dosah jsou též lyžařská střediska (Skalka, Krahule, Salamandra Resort) či aquaparky (Kováčová, Vodní ráj Vyhne).

Užitná plocha 346 m2, podlahová plocha 276 m2, terasa 70 m2, pozemek 753 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 534 506 Kč / 349 990 €
 • Podlahová plocha
  276 m²
 • Terasa
  70 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Užitná plocha
  346 m²
 • Pozemek
  753 m²
 • Parkování
  -
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  101892
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Banskobystrický kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.