Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+1

Reprezentativní nadčasová vila se světlým a vzdušným interiérem, 4 terasami, krásnými výhledy, garáží pro 3 auta a pěkně vzrostlou zahradou stojí ve vilové zástavbě starých Stodůlek v dosahu všeho potřebného. 

V 1. patře je obývací pokoj s půlkruhovou terasou, navazující kuchyně s jídelnou v arkýři, vstupní hala a toaleta. Ve 2. patře jsou 3 ložnice, 2 koupelny, šatna a další terasa. 3. patro tvoří hlavní ložnice s koupelnou a 2 terasy. Přízemí je vyhrazeno pro velkou garáž, úložný prostor a technické zázemí včetně kuchyňky

Kvalitně zateplený dům byl zkolaudovaný v r. 2009. Interiér je vybaven nábytkem na míru navrženým architektem, veškeré vybavení i osvětlení od studia Rendl light je součástí kupní ceny. Při stavbě byly použity kvalitní materiály: především kámen, dřevo, sklo a nerez. Podlahy jsou z exotického olejovaného dřeva Merbau, kamenné schodiště má podlahové vytápění. Nejvyšší podlaží je klimatizované, v 1. i 3. patře jsou krbová kamna, primárním zdrojem vytápění je plynový kotel Vaillant. Otevřená kuchyně je vybavena vestavnými spotřebiči Siemens a integrovanou spíží. Nemovitost střeží zabezpečovací systém Jablotron napojený na bezpečnostní agenturu. Parkování je zajištěno v garáži, na zpevněné ploše u domu (2–3 místa) i na vlastním pozemku před vjezdovou branou. Okrasná zahrada vyžaduje minimální údržbu

Vila stojí v klidné ulici uprostřed pěkně zelené čtvrti, v pěším dosahu mateřské a základní školy, supermarketu i menších obchodů, restaurací či kaváren. V okolí funguje veškerá občanská vybavenost, nákupní centra, poliklinika, pošta, mateřské a základní školy včetně Deutsche Schule Prag, tenisová hala nebo golfový klub. Oblast zpříjemňuje spousta zeleně, například blízký Centrální park Stodůlky nebo přírodní park Košíře-Motol. Dopravní spojení zajišťují autobusy, nejblíže je stanice metra Luka a dojet lze i k dalším stanicím, např. Nemocnice Motol nebo Nové Butovice. Stanice metra Lužiny je v docházkové vzdálenosti (cca 10 minut chůze). Autem je možné se během chvilky napojit na Rozvadovskou spojku a dále na Pražský okruh nebo dálnici D5. 

Užitná plocha 305 m2, zastavěná plocha 122 m2, zahrada 275 m2, pozemek 397 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  35 000 000 Kč / 1 435 309 €
 • Podlahová plocha
  305 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  122 m²
 • Zahrada
  275 m²
 • Pozemek
  397 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101817
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.