Rodinný dům

Nabídka prostorného rodinného domu s nádhernými výhledy na Beskydy a krajinu Moravské brány. Dům vytvořený přestavbou bývalé sýpky ze 16. století spolu s druhou budovou a stodolou obklopuje rozlehlý pozemek bez přímých sousedů. Usedlost na nádherném zeleném a naprosto klidném místě pod Babí horou nedaleko vodní nádrže Těrlicko je vhodná i jako penzion.  

Jedná se o soubor dvou spojených domů a stodoly (garáže). Starší dům (bývalá sýpka) má v přízemí halu, kuchyni s jídelnou, obývací pokoj, 1 pokoj, koupelnu a samostatnou toaletu. Z obývacího pokoje vede vstup na zastřešenou terasu. V patře jsou 4 pokoje, koupelna a walk-in šatna. V suterénu s původními cihlovými klenbami jsou 2 chlazené vinné sklepy, vinárna s posezením a úložné prostory. Součástí domu je také letní kuchyň a krbem, která je kompletně uzavíratelná posuvnými okny. Vedle je venkovní udírna. Tento dům má velký vstup z příjezdové cesty s možností parkování hned u domu (cca 2-3 auta). Druhý dům (z 50. let 20. stol.), sloužící původně jako ubytovna, má také 3 nadzemní podlaží. V přízemí je fitness a wellness s bazénem, vířivkou, saunou a koupelnou, v 1. patře 3 samostatné pokoje s koupelnou a v podkroví se nachází pokoj s vlastní koupelnou. I tento dům se samostatným bočním vchodem je celý podsklepený, část slouží jako strojovna k bazénu a část jako úložný prostor a technická místnost. U domu se rozkládá velká oplocená okrasná zahrada zaručující dokonalé soukromí. Stodola poskytuje parkování až pro 20 aut, na pozemku je i psí bouda s výběhem.  

Budovy byly od 90. let 20. století postupně rekonstruovány, střecha z kanadského šindele je z r. 2000, stodola má novou střechu (z r. 2022). Okna jsou plastová, podlahy laminátové a s keramickou dlažbou. Po celém domě je podlahové vytápění, teplo zajišťuje plynový kotel Vaillant a krb s průduchy do horního podlaží. Vstupní i interiérové dveře jsou dubové. V obývacím pokoji a sklepích je klimatizace, bazén je nerezový s protiproudem, nemovitost střeží zabezpečovací systém s čidly a kamerami. Zahradu udržuje závlahový systém napojený na studnu s užitkovou vodou. 

Velmi tiché místo ideální polohu na kraji vsi, na pozemky dále navazují už jen lesy a louky. Zároveň jde o místo výborně dostupné, téměř u domu je autobusová zastávka, autem se dá rychle najet na dálnici D48. Kompletní občanská vybavenost funguje v Českém Těšíně vzdáleném asi 5 minut jízdy. Okolí nabízí turistické i cyklistické trasy, blízko je rekreační oblast u q a oblíbená beskydská horská střediska, místo může být také vhodným výchozím bodem pro výlety do Polska a na Slovensko. 

Užitná plocha 1 086 m2 (z toho interiér je 505 m2, 98 m2 terasy, 277 m2 garáž a 206 m2 sklepy), zastavěná plocha domu 304 m2 a 277 m2 garáže, zahrada 6 033 m2, pozemek celkem cca 6 614 m2. 

Vybavení

 • Klimatizace
 • Bazén

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101695
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  505 m²
 • Terasa
  98 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  206 m²
 • Užitná plocha
  1 086 m²
 • Zastavěná plocha
  581 m²
 • Pozemek
  6 614 m²
 • Parkování
  277 m2 velká garáž
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Moravskoslezský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.