Rodinný dům, 5+kk

Nedávno zkolaudovaný prosluněný rodinný dům s kvalitním vybavením, klimatizací, bioklimatickou pergolou, garáží a zatravněnou rovinatou zahradou stojí na rohovém pozemku v tiché neprůjezdné ulici v obci Nový Vestec. Nová vilová zástavba se rozkládá přímo u lesoparku v blízkosti Staré Boleslavi, pár minut jízdy od Černého Mostu. 

Dominantou přízemí je více než 50metrový obytný prostor propojený prosklenou stěnou s jihozápadně orientovanou terasou. Dále je zde šatna, komora, toaleta, technická místnost a předsíň. Klidovou zónu v patře tvoří 4 ložnice, prostorná koupelna (s vanou, sprchovým koutem, WC a dvojumyvadlem), samostatná toaleta a 2 šatny

Zděný dům (samostatná polovina dvojdomu) byl zkolaudován v prosinci r. 2022. Ke kvalitnímu vybavení patří velkoformátová okna s trojskly a venkovními elektrickými roletami s možností centrálního uzavření, lepené dřevěné podlahy, klimatizace celého domu, centrální vysavač, zabezpečovací zařízení, bezfalcové dveře, podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo. Povrch terasy je z exotického dřeva Garapa, stínění poskytuje elektricky ovládaná bioklimatická pergola. Parkování je zajištěno v garáži se vstupem do zahrady. Rovinatá zahrada, která je svou velikostí i skladbou rostlin nenáročná na údržbu, je udržována automatickou závlahou

Místo poskytuje klidné bydlení v rychlém dosahu veškeré občanské vybavenosti, která je dostupná autem či autobusem z blízké zastávky. Pražský Černý Most s nákupní zónou a stanicí metra je vzdálen jen pár minut jízdy po dálnici D10. Obec obklopuje krásná krajina Polabí, blízko je koupací jezero u Káraného, slatinné lázně Toušeň, lesopark Houšťka se sportovišti nebo přírodní památka Černý orel, součást bývalých královských lesů. Krajinu lze poznávat po cyklotrasách a turistických stezkách, vede tudy i poutní cesta Blaník-Říp.  

Užitná plocha 210 m2, zastavěná plocha 129 m2, zahrada 300 m2, pozemek 429 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101657
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  210 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  429 m²
 • Parkování
  Garáž
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.