Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům 6+kk, 235/29

Nabídka hrubé stavby domu s možností kompletního dokončení nízkoenergetické stavby třídy B na klíč dle představ svého budoucího majitele s dvojgaráží, 3 venkovními parkovacími místy a velkou zahradou, která je součástí nové vilové čtvrti na jižním svahu u Křivoklátských lesů, v krátké dojezdové vzdálenosti od veškerých služeb a jen pár kilometrů od západního okraje Prahy. Předpokládaný termín dokončení konec r. 2024. Nabídková cena zahrnuje hrubou stavbu s pozemkem.

Společenská část domu bude umístěna v horním podlaží, kterému bude vévodit více než 70metrový obytný prostor s kuchyní a prostornou terasou s úchvatnými výhledy. Klidová zóna se 4 ložnicemi; každá s en-suite koupelnou, je plánována do úrovně zahrady, do níž bude výstup ze všech pokojů. K dispozičnímu uspořádání patří také prostor pro fitness nebo samostatná úklidová místnost.

Dům bude vystavěn v nízkoenergetickém standardu. Za příplatek je možná kompletní finalizace interiéru i exteriéru (úprava zahrady, realizace bazénu, sauny, centrálního vysavače, klimatizace či zabezpečovacího systému). V projektu je počítáno s krbem, fotovoltaickými panely, vytápěním tepelným čerpadlem (vzduch-voda) a vysokorychlostním internetem pomocí optického vlákna. Parkování bude zajištěno ve dvojgaráži s přímým vstupem do domu a na 3 venkovních stáních

Rezidenční projekt s celkem 25 domy se rozkládá na klidném místě přímo u lesa nedaleko centra Králova Dvora. V blízkosti funguje mateřská a základní škola, sportovní hala nebo poliklinika, další občanská vybavenost je v sousedním královském městě Beroun dostupném autobusem. Místo má výjimečnou polohu u CHKO Křivoklátsko a nedaleko CHKO Český kras. Praha je rychle a pohodlně dostupná po dálnici D5. 

Užitná plocha 292 m2, zastavěná plocha 318 m2, zahrada 806 m2, pozemek 1 124 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 000 000 Kč / 928 466 €
 • Podlahová plocha
  292 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  318 m²
 • Zahrada
  806 m²
 • Pozemek
  1 124 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž, 3 venkovní stání
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101513
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.