Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 4+kk

Technologicky vyspělý nízkoenergetický rodinný dům (polovina dvojdomu kolaudovaná jako bytová jednotka) s prosluněnou zahradou je součástí moderního projektu zasazeného do blízkosti centra obce ležící na jihozápadním předměstí Prahy nedaleko CHKO Český kras. Příjemné rodinné bydlení s potřebnou občanskou vybaveností i přírodou na dosah ruky a velkým golfovým hřištěm přímo v obci.

V přízemí se nachází otevřený 50metrový obytný prostor s prostornou kuchyní a jídelnou, předsíň se šatnou a samostatná toaleta. Z hlavního prostoru je možné vstoupit na terasu a do zahrady. V patře jsou 3 ložnice (nejmenší je nyní využívána jako pracovna se šatnou), dále prostorná a světlá koupelna (s vanou i sprchovým koutem), samostatná toaleta a schodišťová hala. Ze dvou ložnic je přístupný balkon orientovaný do zahrady, pod střechou je úložný půdní prostor.

Stavba byla dokončena v r. 2018. Podlahy jsou dřevěné a s velkoformátovou dlažbou, schodiště dřevěné. Obě patra a všechna sociální zařízení mají podlahové vytápění. Okna jsou plastová s dvojskly a elektrickými předokenními žaluziemi, které lze ovládat i dálkově telefonem. V hlavní ložnici je klimatizace. Ochranu domu zajišťuje IP kamerový systém s možností sledování na dálku přes mobilní aplikaci, čipový přístupový systém, dále videotelefon a zabezpečovací systém s možností napojení na PCO. Obývací pokoj zútulňuje krb, kuchyňská linka na míru je vybavena spotřebiči Siemens včetně vestavné pračky. Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, výraznou úsporu nákladů na energie zajišťují střešní solární panely s bateriovým úložištěm Sofar Solar. Parkování je možné před domem a na prostranství uzavřeném bránou na dálkové ovládání. Jižně orientovaná automaticky zavlažovaná zahrada byla zahradními architekty navržena tak, aby poskytla dostatek soukromí a možnost příjemného odpočinku, k uložení zahradnického a sportovního náčiní slouží zahradní domek.

Klidná vilová zástavba se nachází v blízkém sousedství centra obce, kde funguje mateřská a základní škola, pošta, restaurace, samoobsluha i farmářský obchod. V pěší vzdálenosti je také zastávka příměstského autobusu, kterým se dá za necelou půlhodinu dostat ke stanici metra a nákupnímu centru Metropole Zličín. Autem trvá pohodlná cesta do Prahy po dálnici D5 jen pár minut. Obec je známá především příznivcům golfu, okolí však nabízí i další vyžití – možnost dlouhých procházek, vyjížďky na kole nebo lezení po skalách v blízkých chráněných krajinných oblastí Český kras a Křivoklátsko.

Užitná plocha 163,3 m2 (z toho podlahová plocha 140,8 m2, balkon 5,6 m2, zahradní terasa 16,9 m2), půdní prostor cca 20 m2, zastavěná plocha 82,5 m2, zahrada 485,6 m2, pozemek 585 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  16 000 000 Kč / 681 141 €
 • Podlahová plocha
  141 m²
 • Terasa
  17 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Sklep
  -
 • Užitná plocha
  163 m²
 • Zastavěná plocha
  83 m²
 • Zahrada
  486 m²
 • Pozemek
  585 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku před domem
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101004
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.