Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Nebytový prostor

Objekt bývalé truhlárny vhodný ke konverzi např. i pro účely bydlení se stropy vysokými 4 m a s užitnou plochou cca 300 m2 je umístěn ve vnitrobloku v Praze 10 – Vršovicích s veškerou infrastrukturou. Kolaudováno jako vzdělávací centrum s potenciálem změny užívání na bydlení či administrativu.

V přízemí dvoupodlažní stavby je recepce, zasedací místnost, 1 velká kancelář a 2 malé, technické i hygienické zázemí a sklad. V patře je otevřená stometrová místnost, 1 samostatná místnost, technická komora, toalety a sprcha. Podlaží jsou propojena vnitřním schodištěm odděleným od místností. 

Původní truhlárna se 4m vysokými stropy je kompletně zrekonstruovaná, prostory jsou zařízené pro účely vzdělávacího centra. K původnímu účelu domu odkazují industriální dřevěná tabulková okna (repliky původních) a střešní světlíky. Na podlaze je přírodní Marmoleum

Poloha ve vnitrobloku zajišťuje klid a soukromí. V bezprostřední blízkosti fungují obchody, kavárny, restaurace, sportoviště i školy. Asi 130 m od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu je železniční stanice Praha-Vršovice, nedaleko vznikne nová stanice metra linky D. Sousedním parkem u Botiče vede cyklostezka, za pár minut je od budovy možné dojít do rozlehlé Grébovky. 

Celková plocha 301,6 m2, pozemek 191 m2.  

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  28 900 000 Kč / 1 218 124 €
 • Zastavěná plocha
  191 m²
 • Pozemek
  191 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100643
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.