Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+1

Podsklepený zděný rodinný dům obklopený pěknou zahradou se vzrostlými stromy stojí v neprůjezdné ulici u přírodního parku Klánovice-Čihadla v obci Šestajovice na východním okraji Prahy, která je výborně dostupná autem i MHD. 

Současnou dispozici přízemí tvoří kuchyně, jídelna se vstupem na východně orientovanou zahradní terasu, pracovna, koupelna, toaleta a předsíň. V mezipatře je obývací pokoj, v podkroví pak 3 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a šatna. Z 1 ložnice vede vstup na slunný balkon. V suterénu jsou 2 sklepy a kotelna s úložným prostorem.

Dům byl postaven v r. 1985 a prošel částečnou rekonstrukcí. V roce 2012 byla okna vyměněna za plastová s trojskly a stavba byla zateplena. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. K domu přiléhá západně orientovaná pergola, nyní sloužící jako přístřešek pro auto.

Dům stojí na samém okraji metropole v blízkosti Klánovického lesa. V obci funguje mateřská a základní škola, sportoviště, prodejna potravin i restaurace, blízko je na koupaliště, k zábavnímu areálu Tvrz Hummer. Autobusem, který má zastávku téměř u domu, je možné se během 4 minut dostat ke klánovickému nádraží, odkud dojedete za 25 minut do centra Prahy, na Masarykovo nádraží. Nebo přímým autobusem za 18 minut ke stanici metra Černý most. Cesty autem urychluje blízký nájezd na dálnici D11 a na Pražský okruh.

Užitná plocha 212 m2, zastavěná plocha 107 m2, zahrada 911 m2, pozemek 1 018 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 600 000 Kč / 530 080 €
 • Podlahová plocha
  212 m²
 • Zastavěná plocha
  107 m²
 • Zahrada
  911 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100563
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.