Přehled jednotek

Ovenecká No.33

Představení:
Výjimečný rezidenční projekt situovaný na prestižní adrese nabízí budoucím rezidentům prostor k vytvoření vlastního bydlení. V těsné blízkosti Královské obory, pár kroků od Letenských sadů a zároveň v blízkosti vybraných kulturních scén.

Rezidence / Byty:
Rezidence OVENECKÁ NO.33 vznikla přestavbou prvorepublikového domu z roku 1923, během níž byl zdůrazněn a rozvinut původní modernistický koncept jeho stavitele Aloise Krofty. Tento významný architekt si získal renomé především jako autor nejluxusnějšího prvorepublikového hotelu Alcron (jehož název je mimochodem zkratkou architektova jména). Současná podoba domu, za níž stojí tým ateliéru TaK Architects, představuje citlivou kombinaci Kroftova architektonického záměru se současnými architektonickými a designovými trendy; inspirací se přitom architektům staly geometrické abstrakce Kroftova velkého současníka, nizozemského avantgardního malíře Pieta Mondriana.
Byty jsou k prodeji ve standardu Elemental (před dokončením finálních povrchů), a tak svým majitelům nabízejí možnost dokončení interiéru s vlastním interiérovým designérem či architektem. Druhou možností, kterou si budoucí majitelé mohou zvolit, je dokončení interiéru „na klíč“ v režii developera, a to v jednom ze dvou předdefinovaných standardů (Aesthetic či Avantgarde). Rezidence nabídne podzemní parkování, příjemné společné prostory a moderní systém zabezpečení.

Lokalita:
Rezidence je situována v široké ulici s typickými předzahrádkami a stromořadím, díky kterým vzniká příjemný privátní prostor před rezidencí. Lokalita se vyznačuje skvělou dopravní dostupností; nedaleko se nacházejí stanice metra Hradčanská a Vltavská a zastávka tramvají Letenské náměstí je jen několik minut chůze od domu. Letná a sousední Holešovice se vyznačují bohatým kulturním životem, nachází se tu například galerie DOX, expozice současného umění Národní galerie ve Veletržním paláci, kulturní prostor La Fabrika či artové kino Oko. Centrum města je navíc vzdáleno pouhých několik minut jízdy od rezidence. Na své si na Letné přijdou i příznivci zdravého životního stylu, neboť vedle Stromovky, která patří k nejrozlehlejším a nejkrásnějším pražským parkům, budou moci pravidelně zavítat i do nedalekých Letenských sadů.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22345
 • Adresa
  Ovenecká, Praha 7, Letná
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.