Byt 6 + kk, 6.-7.NP, č. 6.01

Velkoryse řešený penthouse s velkou terasou a 2 koupelnami, v kompletně zrekonstruované moderní rezidenci OVENECKÁ No.33 nacházející se v prestižní lokalitě Prahy 7 - Letná.

Mezonet v 5. a 6. patře nabízí ve spodní úrovni předsíň s prostorem pro vestavěné skříně, velký obývací prostor s jídelní částí a otevřenou kuchyní se spíží, hlavní ložnici s šatnou a en-suite koupelnou, další 2 ložnice se sdílenou koupelnou a samostatnou toaletu spojenou s prádelnou a komorou. Horní patro tvoří obytná galerie, kterou lze využít jako pracovnu či pokoj pro hosty, dále zimní zahrada se vstupem na terasu. Společné prostory domu po kompletní rekonstrukci (dokončení bylo v dubnu 2016), původní architektura (exteriér / interiér) zachována, nový výtah přímo do bytu. V kupní ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v automatickém zakladači.

Byt je nabízen ve stavu white walls, tj. před dokončením finálních povrchů, jako jsou podlahy, obklady či koupelny, a umožňuje tak budoucímu majiteli dokončení interiéru dle vlastních potřeb a vkusu. Instalována je klimatizace v celém bytě. Za odpovídající příplatek lze dokončit byt developerem ve vysokém standardu, který bude zahrnovat dřevěné podlahy z běleného dubu, keramickou dlažbu Durstone, koupelnové zařizovací předměty Duravit, Hansgrohe a Geberit, nová okna.

Rezidence OVENECKÁ No.33 je situována v široké ulici s typickými předzahrádkami a stromořadím, díky kterým vzniká příjemný privátní prostor před rezidencí. Lokalita se vyznačuje skvělou dopravní dostupností; nedaleko se nacházejí stanice metra Hradčanská a Vltavská a zastávka tramvají Letenské náměstí je jen několik minut chůze od domu. Letná a sousední Holešovice se vyznačují bohatým kulturním životem, nachází se tu například galerie DOX, expozice současného umění Národní galerie ve Veletržním paláci, kulturní prostor La Fabrika či artové kino Oko. Na své si na Letné přijdou i příznivci zdravého životního stylu, neboť vedle Stromovky, která patří k nejrozlehlejším a nejkrásnějším pražským parkům, budou mít nablízku i malebné Letenskýé sady.

Interiér 240,92 m2, terasa 39,6 m2, sklep 8,01 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15915
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  240 m²
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  280 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v zakladači
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.