Byt 3 + kk, 2.NP, č. 2.04

Vzdušný byt s terasou a balkony, připravený k finálnímu dokončení dle požadavků kupujícího, v kompletně zrekonstruované moderní rezidenci OVENECKÁ No.33 nacházející se v prestižní lokalitě Prahy 7 - Letná.

Dispozice bytu v 1. patře tvoří předsíň s prostorem pro vestavěné skříně, velký obývací prostor s jídelní částí a otevřenou kuchyní a dvěma balkony, 2 ložnice, z nichž jedna je se vstupem na terasu a šatnou, koupelna a toaleta pro hosty. Společné prostory domu po kompletní rekonstrukci (dokončení březen 2016), původní architektura (exteriér / interiér) zachována, nový výtah. Kupní cena zahrnuje jedno garážové stání.

Byt je k prodeji ve standardu Elemental, definovaném jako „ready to finish“ (před dokončením finálních povrchů), a tak svému majiteli nabízí možnost dokončení interiéru s vlastním interiérovým designérem či architektem. Druhou možností, kterou si budoucí majitel může zvolit, je dokončení interiéru „na klíč“ v režii developera, a to v jednom ze dvou standardů (Aesthetic či Avantgarde).

Rezidence OVENECKÁ No.33 je situována v široké ulici s typickými předzahrádkami a stromořadím, díky kterým vzniká příjemný privátní prostor před rezidencí. Lokalita se vyznačuje skvělou dopravní dostupností; nedaleko se nacházejí stanice metra Hradčanská a Vltavská a zastávka tramvají Letenské náměstí je jen několik minut chůze od domu. Letná a sousední Holešovice se vyznačují bohatým kulturním životem, nachází se tu například galerie DOX, expozice současného umění Národní galerie ve Veletržním paláci, kulturní prostor La Fabrika či artové kino Oko. Na své si na Letné přijdou i příznivci zdravého životního stylu, neboť vedle Stromovky, která patří k nejrozlehlejším a nejkrásnějším pražským parkům, budou moci pravidelně zavítat i do nedalekých Letenských sadů.

Interiér 1284,16 m2, balkony 9,34 m2, terasa 13,14 m2, sklep 6,64 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15626
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  146 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.