Byt, 4+1

Nový, velmi světlý půdní mezonet s výhledem na centrum města situovaný v 6. a 7. patře činžovního domu poblíž parků Parukářka a Vítkov, v dobré dostupnosti MHD.

Moderní interiér nabízí ve spodním patře vstupní halu, samostatnou kuchyň s oknem do vnitrobloku, obývací pokoj s atelierovým hliníkovým oknem orientovaným na západ, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem. V horním patře se nachází dvě ložnice bez skosených ploch s výhledem na východ do vnitrobloku, otevřená prostorná galerie, koupelna s vanou a dvema umyvadly, samostatná technická místnost s kondenzačním plynovým kotlem Vaillant a přípravou pro pračku.

Vybavení zahrnuje masivní lepenou bambusovou podlahu, posuvné prosklené dveře, dřevěná bílá eurookna, interierové dveře z bambusového dřeva, velkoformátová dlažba, podlahové topení v koupelnách, klimatizace LG ve všech místnostech. V horním patře je možné vybudovat střešní terasu. Dům po renovaci s novým výtahem. Garážové parkování možné za příplatek v rezidenci Parukářka a Jeseniova.

Interiér 115m2. K bytu náleží sklep.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  637
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.