Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 5 + kk

Velkoryse pojatý klimatizovaný penthouse, vybavený značkovým nábytkem a luxusními svítidly, se rozkládá v nejvyšším, 14. podlaží uzavřeného rezidenčního projektu Central Park s 24hodinovou recepcí, ostrahou a kavárnou. K penthousu patří velká terasa přístupná ze všech pokojů, k dispozici jsou 3 garážová stání v suterénu domu. Kromě privátního parku rezidence se v okolí nachází i park Parukářka a nově zakládaný park Kapslovna.

Hlavní část bytu tvoří 130metrový obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou. Dále jsou zde 4 ložnice s koupelnami, vstupní hala a šatna. V současné době je byt rozdělen na 2 jednotky, z nichž jedna byla využívána k pronájmu. Jednoduchou stavební úpravou lze byty opět propojit v jeden celek. Celý penthouse obklopuje stometrová terasa s impozantními výhledy do širokého okolí, hlavní část terasy je orientována na jihozápad směrem k centru metropole.

Interiér charakterizuje množství širokých francouzských oken od podlahy ke stropu, poskytujících spoustu denního světla. Součástí vybavení je klimatizace, dřevěná podlaha, podlahové vytápění v koupelnách, kuchyňská linka z afrického dřeva Makassar s granitovou pracovní deskou a spotřebiči Miele, nábytek Natuzzi či lustry italské tradiční značky Vistosi z ostrova Murano. Vytápění podlahovými konvektory napojenými na centrální vytápění, v každé místnosti je termostat. K bytu náleží 3 garážová stání a sklep. V celém areálu střeženém kamerovým systémem i ostrahou je k neustále dispozici údržba pro případ technické poruchy. Veškeré vstupy do komplexu jsou na bezpečnostní čip. Rezidenti mohou využívat pečlivě udržovanou uzavřenou soukromou zahradu.

V bezprostředním okolí komplexu funguje několik mateřských a základních škol, jsou zde restaurace, pošta, poliklinika i sportovní centrum. Pár kroků vede do parku Parukářka, v sousedství právě vzniká nový park Kapslovna. Atraktivita lokality i šíře občanské vybavenosti se ještě zvětší po dokončení Parkové čtvrti na místě bývalého nákladového nádraží Žižkov. Místo má výbornou dostupnost autem i MHD, téměř u domu je tramvajová zastávka.

Interiér 345,13 m2, terasa 99,12 m2, sklep 7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  45 000 000 Kč / 1 846 912 €
 • Podlahová plocha
  345 m²
 • Terasa
  99 m²
 • Celková plocha
  444 m²
 • Parkování
  3 podzemní garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  42943
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.