Byt 4 + kk

Zahradní byt s charakterem rodinného domu a vlastním bazénem je součástí komorního projektu od studia SENAA architekti. Viladům byl vystavěn v klidné neprůjezdné ulici přímo u modřínového háje mezi několika přírodními parky, přitom pouhé 3 minuty chůze od tramvajové zastávky a pár minut jízdy od smíchovského centra Anděl.

V přízemí se nachází obytný prostor s odpočinkovou částí, jídelnou a kuchyní, dále vstupní hala a koupelna s přípojkou na pračku. Z obytného prostoru vede vstup na krytou menší terasu, větší jihozápadně orientovanou otevřenou terasu, k bazénu i do udržované zahrady. V patře jsou 3 ložnice, druhá koupelna (s vanou i sprchovým koutem) a schodišťová hala.

Vybavení zahrnuje dubové podlahy a elegantní dubové schodiště, dřevěná okna s izolačními trojskly, v ložnicích elektricky ovládané venkovní žaluzie, bezfalcové dveře Sapeli Elegant s magnetickými zámky, kuchyňské spotřebiče Electrolux, povrch teras z modřínového dřeva, přípravu na inteligentní systém domácnosti. Vytápění a ohřev teplé vody plynovým kondenzačním kotlem. Kupní cena zahrnuje velký sklep a 2 parkovací stání v garáži s dobíjecí stanicí pro elektromobily. Bazén s lamelovým krytím je vyhříván tepelným čerpadlem.

Dobře dostupná lokalita je ideální pro klidné rodinné bydlení. V sousedství se rozkládá přírodní park Košíre-Motol, přírodní památka U Hájů, Aktivní lesopark Řepy, koupací Motolské rybníky i golfové hřiště. Krátká je cesta k tramvajové nebo autobusové zastávce se spoji ke stanici metra Nemocnice Motol. Smíchovské centrum Anděl s obchody, multikiny, restauracemi a kavárnami je vzdáleno 15 minut tramvají. Autem se lze rychle napojit na Pražský okruh i tunelový komplex.

Užitná plocha 180 m2, z toho podlahová plocha 136,1 m2 a terasy 25,6 m2, 13,6 m2 a 5,1 m2, zahrada (vč. terasy) 180,2 m2, bazén 23,7 m2, sklep 10,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43094
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Terasa
  44 m²
 • Celková plocha
  180 m²
 • Zahrada
  180 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.