Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt 4 + kk, Penthouse Florian

Unikátní nabídka nového penthousu se zelenou střechou, který je součástí komorního projektu od studia SENAA architekti. Viladům byl práve dokončen v klidné neprůjezdné ulici přímo u modřínového háje mezi několika přírodními parky, přitom pouhé 3 minuty chůze od tramvajové zastávky a pár minut jízdy od smíchovského centra Anděl.

Penthouse ve 3. podlaží poskytuje velký obytný prostor s jídelnou, přípravou na kuchyni a s terasou s výhledem do okolní zeleně, předsíň a koupelnu se sprchovým koutem. V patře jsou 3 ložnice a druhá koupelna s vanou a sprchovým koutem. Dvě z ložnic mají přístup na terasu směřující do zahrady.

Vysoký standard zahrnuje klimatizaci, dřevěná okna s izolačními trojskly, v ložnicích s elektricky ovládanými venkovními žaluziemi, dubové podlahy a elegantní dubové schodiště, povrch teras z modřínového dřeva, bezfalcové dveře Sapeli Elegant s magnetickými zámky, přípravu na inteligentní systém domácnosti. Vytápění a ohřev teplé vody plynovým kondenzačním kotlem. Parkování bude za příplatek zajištěno v podzemní garáži s dobíjecí stanicí pro elektromobily. K jednotce přísluší velký sklep.

Dobře dostupná lokalita ideální pro klidné rodinné bydlení. Kousek od sebe se rozkládají lesoparky, přírodní památky, koupaliště i golfové hřiště. 3 minuty chůze trvá cesta k tramvajové nebo autobusové zastávce se spoji ke stanici metra Nemocnice Motol. Smíchovské centrum Anděl s obchody, multikiny, restauracemi a kavárnami je vzdáleno 15 minut tramvají. Autem se lze rychle napojit na Pražský okruh i tunelový komplex.

Podlahová plocha 104,4 m2, terasy 11,4 m2 a 7,4 m2, sklep 8,5 m2.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.viladummaj.cz.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  104 m²
 • Terasa
  19 m²
 • Celková plocha
  123 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  39850
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.