Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nový klimatizovaný penthouse v historickém bytovém domě, který právě prochází citlivou rekonstrukcí. Budova se nachází přímo na Žižkově náměstí s dětským hřištěm a parkovou úpravou. Počátek stavby červenec 2021, předpokládaný termín dokončení léto 2023.

Plocha mezonetového bytu je rozložena na 5. a 6. podlaží domu. V nižší úrovni je umístěna hlavní ložnice se šatnou, en-suite koupelnou a balkonkem, dvě ložnice, další koupelna a vstupní hala se schodištěm do podkroví. Zde je velký otevřený obytný prostor s kuchyní a terasou, chodbička a toaleta.

Byt bude předán s kompletně vybavenými koupelnami, součástí standardu je klimatizace, dřevěné podlahy, dvoukřídlé lakované dveře, jednokřídlé bezfalcové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (vzhled původních dobových dveří), velkoformátová dlažba, koupelnové baterie Kludi a většina svítidel (kromě závěsných). V obývacím pokoji může být instalován krb na biolíh. Vytápění zajistí plynová domovní kotelna. K bytu lze přikoupit parkovací stání ve dvoře.

Lokalita v širším centru města na rozhraní Žižkova a Vinohrad nabízí vše potřebné ke každodennímu životu – obchody včetně supermarketu, poštu, lékárnu, dětská hřiště, mateřskou a základní školu, restaurace a kavárny. 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, v docházkové vzdálenosti je také stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, které obklopují bistra a kavárny, nakoupit se tu dá u farmářských stánků.

Podlahová plocha 134,1 m2, balkon 1 m2, terasa 11,4 m2, sklep 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Terasa
  12 m²
 • Balkón
  1 m²
 • Celková plocha
  135 m²
 • Parkování
  Parkovací stání za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  38478
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.