Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 2 + kk, 1.NP, č.102

V exkluzivním zastoupení nabízíme byt ve vysokém standardu, který se nachází v právě dokončené Rezidenci Mánesova78, na níž se podílelo renomované architektonické studio OOOOX. Atraktivní adresa v lokalitě širšího centra metropole, v těsné blízkosti Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Plochu bytu v 1. NP tvoří obývací pokoj s přípravou na otevřenou kuchyni, ložnice s koupelnou, samostatná toaleta a předsíň.

Vysoký standard
vybavení zahrnuje parketové podlahy Foglie D’oro, obklady a dlažbu DelConca v imitaci mramoru, sanitární vybavení značek Grohe (Essence New), Laufen, Kaldewei a Riho, obložkové kazetové dveře, protipožární vstupní dveře v dobovém stylu a dřevěná okna s dvojskly. Vytápění je řešeno centrální plynovou kotelnou. Sklepní koje k dokoupení.

Mánesova ulice obklopená významnými budovami od slavných architektů s restauracemi, bistry a kavárnami včetně vyhlášené kavárny Kaaba vede od náměstí Jiřího z Poděbrad až k Hlavnímu nádraží. Cesta do centra je rychlá díky stanici metra a tramvajové zastávce, které jsou vzdáleny necelých 5 minut chůze. Na blízkém náměstí Jiřího z Poděbrad s ikonickým kostelem Nejsvětějšího srdce Páně od Josipa Plečnika fungují příjemné podniky, konají se zde pravidelné farmářské trhy. Na procházku lze vyrazit do blízkých Riegrových sadů se zahradní restaurací nebo sokolovnou s plaveckým bazénem.

Podlahová plocha bytu 85,20 m2, sklep 2,3m2.

Fotografie se zařízením byly pořízeny ve vzorovém bytě.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  38146
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.