Byt, 4+1

Prostorný byt s duší, kterou umocňují zachované původní historické řemeslné prvky, neotřelé pojetí interiéru, pavlač nad malým dvorkem a především umístění v architektonicky cenném měšťanském domě v působivém prostředí Starého Města nedaleko staroměstského orloje a Karlova mostu.

Velkoryse pojatá plocha bytu ve 2. podlaží je rozdělena na kuchyni s jídelnou a obývací částí, 2 samostatné ložnice, průchozí pokoj (pracovnu), 2 koupelny s WC, samostatnou toaletu a vstupní chodbu propojenou s neprůchozí pavlačí využívanou jako terasa.

Charismatický interiér vyniká nadstandardně vysokými stropy a velikostí místností, atmosféru umocňují parkety a prkenné podlahy, dřevěná okna, masivní kazetové dveře s ornamentálními zárubněmi, dřevěný malovaný strop, litinová kamna nebo gotické konzoly. Měšťanský dům U Prstenu má románské jádro, následovaly gotické, renesanční, barokní i klasicistní přestavby.

Dům má unikátní polohu přímo u kostela sv. Jiljí, dominikánského kláštera a dalších architektonických památek včetně Staroměstské radnice nebo Betlémské kaple. V rychlém dosahu jsou ale také služby potřebné pro každodenní život: školy od mateřské až po vysokoškolské fakulty, nákupní centra i malé obchody, restaurace, kavárny, lékařské služby, úřady nebo divadla. Místo je dobře dostupné metrem (od stanice Národní třída, Můstek nebo Staroměstská) i tramvají.

Interiér 124,8 m2, terasa 15 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37879
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Terasa
  15 m²
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.