Byt, 4+kk

Penthouse se 3 terasami v posledním 7. patře špičkového moderního bytového domu, který vznikl v dynamicky se rozvíjející čtvrti, která nabízí množství trendy kaváren, restaurací, obchodů, ale i školky, školy, sportoviště aj. Oblast vyniká také skvělou dopravní dostupností.

Dispozici bytu tvoří velkoryse pojatý obytný prostor s otevřenou kuchyní a vstupem na terasu, 3 ložnice orientované do vnitrobloku s vlastními koupelnami a šatnami; všechny ložnice mají vstup na další 2 terasy. Dále je zde vstupní hala, samostatná toaleta a technická místnost s přípojkou na pračku.

Ke standardu vybavení patří dvojvrstvá dubová podlaha, v koupelně vyhřívaná kamenná dlažba a kamenný obklad, velkoformátová hliníková okna s izolačními dvojskly a přípravou pro venkovní žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře (třída 3) a bezfalcové interiérové dveře, zásuvky pro připojení telefonu/internetu/TV v obou obytných místnostech, vstup do domu na čip nebo příprava pro chlazení a pro systém chytré domácnosti. Vytápění z centrální kotelny v domě. K bytu je nutné přikoupit sklep a lze dokoupit také garážové stání.

Původně průmyslové Holešovice vyrostly do moderní čtvrti s lehce bohémskou atmosférou. K výhodám zdejšího bydlení přispívá zejména rychlý dosah centra tramvají i metrem, kompletní občanská vybavenost (potraviny, pekárny, bistra, kavárny, restaurace, lékárny a lékaři), ale také umělecká galerie, knihovna, multikulturní centrum či fitness centra. V pěším dosahu jsou mateřské a základní školy i gymnázium. Kousek od domu je golfový driving range, blízko je též na oblíbenou cyklostezku podél Vltavy.

Celková podlahová plocha 174 m2, terasy 55 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34100
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  174 m²
 • Terasa
  55 m²
 • Celková plocha
  229 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.