Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný, velmi prostorný noblesní byt s původními řemeslnými prvky a krásnými výhledy na historické jádro metropole včetně Týnského chrámu leží ve 3. podlaží unikátního funkcionalistického bytového domu s výtahem. Nárožní budova se nachází v širším centru metropole v těsné blízkosti Letenských sadů. 

Plocha bytu orientovaná na východ, jih a západ se skládá z šedesátimetrové obytné místnosti s proskleným půlkruhovým arkýřem, navazující kuchyně, dále hlavní ložnice se šatnou a koupelnou, 2. ložnice, koupelny, komory s prádelnou, šatny a velké vstupní haly.

Interiér je po nedávno dokončené kompletní zdařilé rekonstrukci (léto 2022). Špaletová okna jsou replikami původních, na podlahách jsou nové nebo repasované parkety a terrazzo, obklady jsou z přírodního kamene, masivní dveře repasované. Kuchyňská linka vyrobená truhlářem na míru je vybavena spotřebiči Electrolux a Liebherr, pracovní deska je z Technistone. Vytápění je z výměníkové stanice. Architektonicky významný dům z r. 1928 od Jana Šebánka s elegantními vzdušnými prostorami a výtahem je dobře udržovaný. 

Výborná poloha domu umožňuje mít vše na dosah ruky. Jen pár kroků jsou vzdálené obchody, restaurace, kavárny a bistra, vyhlášené pekařství, mateřská a základní škola i gymnázium. Téměř u domu je tramvajová zastávka, odkud se dá do centra dostat za necelých 5 minut, v pěším dosahu je i stanice metra Vltavská. Lokalitu zpříjemňují zelené upravené plochy v Letenských sadech, na ostrově Štvanice nebo v nedaleké Stromovce.

Podlahová plocha 176,2 m2.  

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  24 900 000 Kč / 1 021 120 €
 • Poplatky za služby
  12 682 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  176 m²
 • Celková plocha
  176 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101224
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.