Byt, 4+1

Velmi prostorný mezonetový byt s terasou, vhodný k renovaci, 2 garážovými místy a klimatizací je součástí moderního polyfunkčního terasovitého domu s recepcí vystavěného na místě bývalé továrny z roku 1906. Lokalita na pomezí Žižkova a Vinohrad poskytuje širokou nabídku služeb a perfektní spojení s centrem tramvají i metrem.

Vstup do bytu je z pavlače ve 2. podlaží. V této úrovni je umístěn 80metrový obývací pokoj s jihovýchodní terasou, kuchyně s jídelnou, 1 ložnice s přístupem na terasu, pracovna, velkoryse pojatá koupelna s infrasaunou a solariem, samostatná toaleta, šatna, technická místnost s přípojkou na pračku a vstupní hala. Ve vyšším, klimatizovaném patře je ložnice.

Na podlaze jsou parkety a temperovaná dlažba, okna jsou dřevohliníková s předokenními žaluziemi, vnitřním stíněním a žulovými parapety. Součástí vybavení je dále hydromasážní vana italské značky Teuco, perské koberce, kuchyňská linka na míru od truhláře s vestavnými spotřebiči a žulovou pracovní deskou, vyobrazený nábytek a zabezpečovací zařízení. Vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje 2 velká parkovací stání s garážovými vraty na podzemním parkovišti domu. V přízemí budovy je recepce.

Dům stojí v boční jednosměrné ulici v těsném sousedství obchodně-zábavního centra, stanice metra a zastávek tramvají i autobusů Flora. V blízkém okolí jsou restaurace, kavárny, obchody, pošta, poliklinika, mateřská a základní škola, mezinárodní jesle a školka nebo dětské hřiště. Cesta na Václavské náměstí trvá metrem 4 minuty, tramvají 10 minut.

Interiér 229,10 m2, terasa 51,05 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33104
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  229 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  280 m²
 • Parkování
  2 velká parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.