Byt, 3+kk

Byt s historickými barokními a klasicistními prvky a terasou je umístěn ve 2. podlaží památkově chráněného Domu U Bílého jablka ze 17. století, který byl nedávno kompletně zrekonstruován. Prestižní adresa v samém srdci Malé Strany, v místě s jedinečnou atmosférou, přímo pod Pražským hradem a kousek od Karlova Mostu či Kampy.

Interiér tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyň, ložnice, pracovna s terasou, koupelna, samostatná toaleta a předsíň.

Byt je ve stavu white walls, tj. bez dokončení finálních povrchů a zařizovacích předmětů. Interiér si dokončí (a následně nechá zkolaudovat) nový majitel ve spolupráci s architektem projektu. Technická příprava umožňuje variabilní řešení koupelny. Při rekonstrukci budova získala novou střechu, fasádu, špaletová okna (orientována na západ) a repasovaná historická okna (do ulice), upravené společné prostory, hydraulický výtah, centrální plynovou kotelnu a také přípravu pro klimatizaci. Veškeré inženýrské sítě jsou kompletně vyměněny. Vchodové dveře jsou repliky původních, stropy mají štukovou výzdobu. Součástí kupní ceny bytu je sklepní kóje. Rekonstrukce společných prostor již byla zkolaudována.

Dům je součástí exkluzivní, vysoce žádané lokality s minimálním provozem aut, v těsné blízkosti Pražského hradu a v pěším dosahu nespočtu významných památek, muzeí, galerií, restaurací, kaváren a romantických zákoutí. Pár minut chůze od domu je zastávka tramvaje Pohořelec a Malostranské náměstí, 1 zastávku tramvají je vzdálena stanice metra linky A Malostranská. V blízkosti se nachází množství upravených zahrad a parků, například Velká strahovská zahrada nebo Petřínské sady.

Podlahová plocha 62,5 m2, terasa 4,6 m2, sklepní kóje.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27129
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Terasa
  5 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.