Byt, 5+kk

Velkorysý otevřený prostor, kvalitní materiály a nadčasovost, to jsou hlavní charakteristiky moderního mezonetu se střešní terasou z dílny architektky a designérky Barbory Škorpilové, situovaného v 6. a 7.NP rohového domu v blízkosti Mahlerových Sadů na Praze 3.

Otevřená dispozice prvního patra nabízí efektivní a zároveň funkční bydlení. Kuchyň bezprostředně propojená s jídelním prostorem vybízí ke konání společenských událostí či rodinnému stolování. Obývací pokoj je rozdělen na dvě zóny - jedna pro zábavu a sledování TV, druhá pro relaxaci u elegantního litinového krbu. Na obývací pokoj navazuje prostor s využitím pro hudební salonek, či knihovnu. Toto patro dále nabízí ložnici, momentálně využívanou jako dětský pokoj, hernu, koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost. Praktické využití zde našla i velkorysá šatna.

Dřevěné schodiště na železných traverzách zve do galerie druhého patra, kde začíná soukromá část bytu sestávající z hlavní ložnice (s vestavěnými skříněmi) a pracovny. Další místnosti přímo vybízí k regeneraci - řeč je o menším fitness, finské sauně a en-suite koupelně. Dispozici bytu uzavírá střešní terasa.

Masivní dřevěné parkety z exotického dřeva Iroko, původem ze západní Afriky dotváří unikátní charakter bytu. Teplý odstín dřeva tvoří protiklad pro betonovou stěrku a kamenné obklady (pískovec, porfyr). Rukopis Barbory Škorpilové prozrazuje právě experimentace s originálními materiály a důraz na detail. Samozřejmostí jsou ocelové vstupní dveře s nejvyšším stupněm zabezpečení, podlahové vytápění a zabudované chlazení. Vytápění bytu zajišťuje elektrický kotel, spolu s krbem.Cena bytu zahrnuje vestavěné vybavení.

V pěším dosahu od bytu se nachází několik školek a škol, gymnázium, venkovní posilovna Rajská zahrada, restaurace, kavárny, hudební klub Palác Akropolis a další služby. Tramvajová zastávka se spojením 2 minuty na Hlavní nádraží a 5 minut na Václavské náměstí je pouhé 2 bloky od domu.

Interiér 307,5 m2, terasa přibližně 15 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24835
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  12 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  308 m²
 • Terasa
  15 m²
 • Celková plocha
  323 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.