Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Klimatizovaný penthouse s terasou vedoucí po celém obvodu, který zabírá celé nejvyšší 14. nadzemní podlaží uzavřeného rezidenčního projektu s privátním parkem, 24hodinovou recepcí, parkováním, ostrahou a kavárnou. Byt se nachází v těsné blízkosti parku Parukářka.

Nejvýraznějším prvkem bytu je obývací 180 m2 obývací pokoj s jídelním prostorem a kuchyní, s orientací ke třem světovým stranám. Dispozice dále zahrnuje 3 ložnice s vlastními koupelnami, sdílenou koupelnu, samostatnou toaletu, 2 technické místnosti a předsíň. Všechny pokoje a také jedna z koupelen mají vstup na terasu.
Byt charakterizuje množství francouzských dřevěných oken poskytujících dostatek světla. Je zde klimatizace, dřevěné podlahy, keramické obklady a dlažba, podlahové topení či podhledové stropy. K bytu náleží 3 garážová parkovací stání a velký sklep.
K bytu byl vytvořen návrh kompletní rekonstrukce interiéru - viz přiložené vizualizace.

Komplex budov s parkem je střežen kamerovým systémem. V celém areálu je nonstop k dispozici údržba pro případ technické poruchy, nebo jako pomoc při instalaci spotřebičů. Pro obyvatele Central Parku se zde nachází prostorná soukromá zahrada s restaurací. Veškeré vstupy do objektů komplexu, garáží i vnitřního parku jsou na bezpečnostní čipy.


V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, restaurace, pošta, poliklinika, sportovní centrum, park Parukářka. Výborná dopravní dostupnost jak osobním autem, tak MHD - zastávka Nákladové nádraží Žižkov 150m od domu. Jedinečná možnost nadstandardního bydlení v širším centru Prahy.

Interiér 350,79 m2, terasa 106,11 m2, sklep 6,28 m2.

Inzerovaná cena nezahrnuje 4% daň z nabytí nemovitosti,

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  351 m²
 • Terasa
  106 m²
 • Celková plocha
  457 m²
 • Parkování
  2 podzemní garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  23823
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.