Byt, 5+kk

Nově vznikající půdní nástavba mezonetového bytu 5+kk s prostorným balkonem, který se bude nacházet v atraktivní lokalitě na rozhraní Vinohrad a Žižkova, jen pár kroků od metra na náměstí Jiřího z Poděbrad a Mahlerových sadů. Dům momentálně prochází kompletní rekonstrukcí. Předpokládané dokončení bytu květen 2017.

Dispozice tohoto bytu nabídne v 6. patře předsíň, 2 šatny, 2 ložnice, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a centrální halu, v 7. patře pak západně orientovaný obývací pokoj s kuchyní, jídelním prostorem a balkonem, 2 ložnice, koupelnu se sprchou a toaletou a schodišťovou halu.
Ke standardnímu vybavení bytu budou patřit lepené dvouvrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, hliníková ateliérová okna Schueco a dřevěná okna s izolačními trojskly, lakované interiérové dveře nadstandardní výšky, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, individuální plynový kotel Baxi, vyhřívaná podlaha a zařizovací předměty Laufen, Hüppe, Hansgrohe a Riho v koupelně, příprava pro klimatizaci, železobetonové konstrukce stropů a mezibytových příček, porobetonové příčky, SDK podhledy. Možnost dohodnout se na nadstandardním řešení za odpovídající příplatek. V domě je výtah.

Rezidenční lokalita s výbornou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra. V blízkosti domu se nachází školky, školy, hřiště, parky, výběr restaurací a kaváren, OC Atrium Flora s kinem IMAX.

Interiér 119,9 m2, balkon 10,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22465
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  131 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.