Byt 2+kk, 2.NP, č.2.4

Prosluněný nadstandardní byt s balkónem a garážovým staním je součástí nového prémiového projektu Villa Gallery, v němž se prolíná výjimečná pražská lokalita, kvalita bez kompromisů, energie přírody i inspirační potenciál umění. Nadčasová vila obklopená zelení vzniká přímo u Podolských schodů mezi Podolským nábřežím a Vyšehradem.

Účelnou dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 1 ložnice, koupelna a předsíň. Z obou pokojů je umožněn přístup na balkón s výhledem do zahrady. K bytu přísluší prostorný sklep. 

Ke špičkovému standardu patří třívrstvé dřevěné podlahy Boen (výběr ze 3 odstínů), velkoplošná hliníková okna s trojskly a venkovními žaluziemi, koupelnové zařízení kvalitních značek, velkoformátové obklady a dlažba Italgraniti Silver Grain, vstupní bezpečnostní protipožární dveře výšky 2200 mm, interiérové dveře bezfalcové bílé matné výšky 2400 mm s černým kováním, prosklené dveře v hliníkovém rámu, designové vypínače a zásuvky Jung nebo systém inteligentní domácnosti. Na přání klienta lze přikoupit jedinečný architektonický návrh od renomovaného interiérového studia. Zahradní úpravy navrhl ateliér Flera pod vedením Ferdinanda Lefflera, zeleň doplní umělecké prvky Jakuba Flejšara.

Místo, v němž vyrůstá Villa Gallery, se rozprostírá na jihozápadním svahu stoupajícímu k Vyšehradu se vzrostlými sady vybízejícími k procházkám v tichu a zeleni. Ke spokojenému bydlení přispěje kompletní nabídka služeb v okolí, v pěším dosahu jsou mateřské i základní školy, restaurace, kavárny, obchody i sportoviště včetně plaveckého stadionu nebo areálu Žlutých lázní. Vynikající dostupnost centra umožňují tramvaje, sportovci mohou využít cyklostezku podél Vltavy. 

Podlahová plocha 56,4 m2, balkón 14,6 m2, sklep 5,6 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.villagallery.cz.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104756
 • Prodejní cena
  15 441 600 Kč / 626 561 €
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkón
  14 m²
 • Celková plocha
  71 m²
 • Parkování
  Jedno garážové stání
 • Sklep
  6 m²
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.