Byt, 2+kk

Luxusní byt v elegantně zrekonstruovaném paláci ze 17. století s úchvatným výhledem na benátské kanály. Moderně zařízené bydlení v Benátkách, konkrétně ve čtvrti Sestiere Dorsoduro. S celkovou plochou 160 m² a třemi ložnicemi nabízí dostatek prostoru, ať už pro bydlení, či rekreaci. Byt se nachází v 1. patře krásného paláce s výtahem, k němuž náleží společná zahrada. Vynikající dostupnost je zajištěna blízkou zastávkou lodi vaporetto Zattere, což umožňuje snadnou a rychlou dopravu po Benátkách.

Tento prostorný byt je zařízen moderně a disponuje prvotřídními materiály. Podlahy jsou vykládané benátským umělým kamenem a dřevěnými parketami. Velká okna zajišťují dostatek světla a v bytě jsou patrné dřevěné trámy, které dodávají prostoru na autentičnosti. K dispozici jsou 3 ložnice, oddělená kuchyně a 2 koupelny. K bytu náleží sklep, prádelna, společná zahrada a možnost parkování v okolí.

Lokalita Dorsoduro nabízí snadný přístup k mnoha významným památkám Benátek. V docházkové vzdálenosti se nachází významné pamětihodnosti jako kostel Santa Maria Gloriosa dei Frari, Gallerie dell'Accademia, sbírka Peggy Guggenheimové, Ponte di Rialto, náměstí San Marco s bazilikou a palácem Ducale a mnoho dalšího. Díky blízkosti veřejné dopravy je možné snadno a rychle dosáhnout dalších turistických atrakcí v Benátkách.
 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103149
 • Prodejní cena
  30 510 000 Kč / 1 200 000 €
 • Podlahová plocha *
  160 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Benátsko

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.