Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Elegantní prostorný a tichý byt po zdařilé rekonstrukci se nachází ve 3. podlaží výstavního domu bez výtahu na prestižní adrese ve Schodové ulici přímo na kraji parku Lužánky. 

Velkoryse pojaté dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj, kuchyni s jídelnou a balkonem, 2 prostorné ložnice, velkou vstupní chodbu, koupelnu, samostatnou toaletu, spíž a komoru. V interiéru je dostatek úložných prostor. Obývací pokoj je orientován na jihovýchod, balkon na severozápad. Byt je absolutně tichý díky oknům do vnitrobloku a do ulice pouze pro pěší.  

Rekonstrukce bytu proběhla v l. 2020–2021. Příjemný pocit umocňují stropy vysoké 3,2 m, punc noblesy dodávají dřevěné podlahy, žulové okenní parapety, původní repasované interiérové dvoukřídlé dveře (některé prosklené), designové osvětlení nebo keramické vypínače. Byt chrání zabezpečovací systém a bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění zajišťuje plynový kotel Baxi (z r. 2021). V domě jsou reprezentativní společné prostory, výtah zde není.  

Ulice známá díky monumentálním sloupům s bohatou sochařskou výzdobou z přelomu 19. a 20. století je branou do čtvrti Černá Pole. Dům stojí jen pár kroků od parku Lužánky, zahrady vily Löw-Beer i světoznámé vily Tugendhat. V blízkosti fungují kavárny a restaurace, obchody, mateřská a základní škola, nedaleko se rozkládá kampus Mendelovy univerzity. Cesta do středu města trvá tramvají cca 10 minut. 

Podlahová plocha 143,49 m2, balkon 2,25 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 800 000 Kč / 757 769 €
 • Interiér
  143 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  146 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100896
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.