Penthouse 5+kk, 9. + 10. + 11.NP, KOH-I-NOOR

Vzdušný klimatizovaný penthouse Koh-i-Noor s výměrou přes 300 m2 a se 132 m2 teras poskytujících přímé výhledy na zelený vrch Vítkov. Prémiová jednotka je jednou z pouze pěti penthousů zasazených na vrcholu rezidenčního projektu Diamanty Karlín. Dva bytové domy, které navrhli renomovaní architekti Eva Jiřičná a Petr Vágner, se stanou novou dominantou Rohanského ostrova. Penthouse nabídne veškerý možný komfort, poloha domu umožní pěší dosah golfového klubu i mnoha vyhlášených gurmánských podniků. Plánované dokončení Q2/2024.

Hlavní částí denní zóny bude světlý a vzdušný obytný prostor s dvojitou výškou stropu (5,9m) a prosklenou stěnou stírající hranice mezi vnitřkem a vnějškem. Na obytnou část budou navazovat 2 terasy. Klidovou zónu vytvoří 4 ložnice a 3 koupelny, 2 samostatné toalety a vstupní hala. Na střešní terase bude kromě pobytové plochy také prostor pro zahradu.

Součástí vysokého standardu vybavení budou dubové podlahy (možný výběr odstínu), podlahové vytápění po celé ploše bytu, monumentální schodiště, hliníková okna s izolačními skly, inteligentní systém domácnosti Loxone k ovládání osvětlení, klimatizace, žaluzií i rekuperace, sanita Laufen, bezfalcové interiérové dveře, vstupní bezpečnostní protipožární dveře a videotelefon. Celkovou atmosféru dokreslí prvotřídní přírodní materiály, jako jsou dřevo a sklo. Součástí kupní ceny jsou 4 garážová stání, sklep a nabíječka na elektromobil. Dům bude chránit centrální recepce a kamerový systém, obyvatelům bude k dispozici kočárkárna/kolárna, prostor pro mytí kol či psů a společná zahrada s uklidňujícím výhledem na plynoucí vodní hladinu.

Donedávna nevyužívaná plocha Rohanského ostrova v oblíbené čtvrti Karlín prochází neuvěřitelnou přeměnou v moderní rezidenční část s rozsáhlými plochami zeleně a s promenádou podél Vltavy pro pěší, běžce i cyklisty. Z Rohan City to bude kousek do všech populárních karlínských bister, restaurací i kaváren, po nové lávce půjde pohodlně dojít do další trendy kulturní čtvrti Holešovice, centrum Prahy se otevírá hned za nedalekým Negrelliho viaduktem.

Podlahová plocha 312,9 m2, terasy 132,2 m2 (13 m2, 13 m2  + střešní terasa 46 a 60,4 m2)

Pro další informace navštivte webovou stránku projektu www.rohancitypenthouses.cz.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41609
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  313 m²
 • Terasa
  132 m²
 • Celková plocha
  445 m²
 • Světlá výška stropu
  5,90 m
 • Parkování
  4 parkovací stání a 1 elektro nabíječka na auto
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.