Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Realitní zprávy

Rezidence KVIN: prémiové byty s parkováním na nejlepší adrese v Brně

17.07.2023

Na základě exkluzivního pověření investora zahajuje realitní kancelář Svoboda & Williams prodej jednotek v rezidenčním projektu KVIN, který právě vyrůstá v centru Brna.

Více informací o projektu KVIN

Rezidence vzniká kompletní rekonstrukcí s dostavbou historického bytového domu stojícího na prvotřídním místě: v srdci brněnské městské památkové rezervace, přitom však v klidné boční ulici, v sousedství historických památek a zároveň uprostřed městského dění.

Zatímco z uliční části si budova zachovává svůj původní architektonický ráz, směrem do vnitrobloku se novostavba otevírá velkorysými okny ven na terasy. Skladba 28 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk je připravena tak, aby zde našli domov rodiny, páry i jednotlivci. "Nejnáročnější klientele je určen střešní penthouse s výměřou více než 200 m2 s velkou terasou se zelení a nádherným výhledem na Petrov a z terasy na Špilberk,” říká Tereza Štěrbová, Senior Property Consultant Svoboda & Williams. 

Všechny byty charakterizují prémiové standardy provedení. Dostatek parkovacích míst rezidentům zajistí dvoupodlažní velkoprostorová garáž vznikající pod domem. „S ohledem na to, že v centru Brna je takřka nemožné najít nájemní byty s parkovacím místem, mají hlavně menší jednotky také vysoký investiční potenciál,“ upozorňuje Štěrbová. První obyvatele by měla Rezidence KVIN přivítat už počátkem roku 2024.

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.