Přehled jednotek

Rezidence KVIN

Prémiové bydlení na nejlepší adrese v Brně, s terasami, podzemním parkováním a v nejvyšších podlažích s výhledy na Petrov. Nový projekt Rezidence KVIN představuje pokojnou oázu v samém centru moravské metropole, v sousedství historických památek i obdobných moderních rezidenčních projektů.
Předpokládaný termín dokončení je březen 2024. 

Pro přehled aktuálně dostupných jednotek kontaktujte naši kancelář.

O projektu 
Rezidence vzniká kompletní rekonstrukcí s dostavbou historického bytového domu stojícího v klidné boční ulici, na prvotřídním místě v městské památkové rezervaci Brno. Zatímco z uliční části si budova zachovává svůj původní architektonický ráz, směrem do vnitrobloku se velkými prosklenými plochami otevírá ven na terasy. Skladba bytových jednotek je připravena tak, aby zde mohly najít domov rodiny, páry i jednotlivci. Zejména menší ateliéry mají vysoký investiční potenciál

Byty 
Po rekonstrukci rezidence nabídne 28 bytových jednotek o dispozici od ateliérů 1+kk až po 5+kk, nejprestižnější jednotkou je střešní penthouse o výměře více než 200 m2 s velkou terasou se zelení a nádherným výhledem. Všechny jednotky jsou prodávány ve vysokém standardu zahrnujícím masivní dubové podlahy, klimatizaci (v některých bytech příprava), vyhřívané podlahy v koupelnách, systém inteligentní domácnosti Loxone, hliníková okna s izolačními trojskly, vstupy na terasy pomocí posuvných HS portálů se sítěmi proti hmyzu a exteriérovými žaluziemi, dýhované vstupní bezpečnostní dveře (tř. III) a bezfalcové interiérové dveře s výškou 210 cm. Vytápění je řešeno centrální dálkové s výměníkovou stanicí, pod domem vzniká dvoupodlažní velkoprostorová garáž s autovýtahem. 

Lokalita 
Vynikající poloha na klidném místě a zároveň jen pár kroků od Zelného trhu, katedrály sv. Petra a Pavla, parku Špilberk nebo náměstí Svobody. Vše potřebné je tak v docházkové vzdálenosti: obchody, restaurace, kavárny, školy všech stupňů, lékařské služby i úřady, kousek je galerie Vaňkovka. Bezproblémovou dostupnost hromadnou dopravou zajišťují četné tramvajové linky, autem se lze během chvíle napojit na městský okruh. 

Přehledová tabulka

  • Referenční číslo
    101852
  • Adresa
    Leitnerova, Brno, Staré Brno
  • PENB
    G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další developerské projekty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.