V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

12.05.2014

Na silných výsledcích prvního čtvrtletí roku 2014 má významný podíl především 2.900 m2 kancelářských prostor, pronajatých v holešovickém Hall Office Parku.

Z dalších transakcí uskutečněných v prvním čtvrtletí stojí za zmínku pronájem více než 1.300 m2 kancelářských prostor v karlínském Futurama Business Parku. Ty si v tomto administrativním centru nové generace pronajaly české pobočky mezinárodních firem IPS, podnikající v sektoru výpočetní techniky, a MSC Austria, poskytující služby v oblasti námořní dopravy. Na celkové pronajaté ploše se podílí i cca 6.000 m2 logistických prostor, z čehož cca 2.600 m2 (2.500 m2 skladových prostor + 114 m2 kancelářské plochy) si v distribučním parku Prologis Park Prague D1 pronajal australský výrobce offroad autodoplňků ARB Corporation Ltd. 

Jsme rádi, že ostré tempo, které jsme v prvním čtvrtletí nasadili, lze, soudě dle objemu právě probíhajících a plánovaných transakcí, označit za udržitelné,“ naznačuje vyhlídky do budoucna Prokop Svoboda, managing partner Svoboda & Williams.

 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.