SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

15.01.2014

Developerům nabízíme poradenství ve věci správného nastavení produktu a cen včetně zajištění kompletního prodejního servisu. Investorům jsme k dispozici při posouzení jejich vlastních investičních záměrů,” komentuje klíčové aktivity SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT Jaroslav Žižka. V posledních měsících těchto služeb využily například společnosti Skanska, Bonus Praha Investment, či K+Devonská.

V současné době rovněž pracujeme na dvou projektech, kterých se náš tým účastní z pozice equity partnerů. V prvním případě jsme učinili nabídku ke koupi tradičního vinohradského činžovního domu, kde bychom následně provedli rekonstrukci a prodej jednotek. V druhém případě usilujeme o akvizici pozemku s ÚR pro výstavbu bytového domu v prestižní pražské vilové čtvrti,” dodává dále k aktuálnímu dění Žižka, partner SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT.

Jaroslav Žižka má mnohaleté zkušenosti s realitním trhem v České republice i v zahraničí, nasbírané mimo jiné v ORCO Property Group na pozici Sales Director pro Českou a Slovenskou republiku (2011-2012) a ve Svoboda & Williams na pozici Head of Sales Department (2003-2011).

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.