Informace

Rodinný dům, 5+1

Nezařízený rodinný dům se zahradou v tiché a bezpečné lokalitě v blízkosti mezinárodní školy ISP v Nebušicích. V domě typu "D" se nachází 4 ložnice, 3 koupelny, obývací pokoj, pěkně zařízená kuchyň propojená se samostatnou jídelnou a WC pro hosty.

V přízemí plovoucí podlaha a kvalitní koberce v ložnicích. Kuchyň, jídelna a obývací pokoj jsou orientovány do zahrady (přímý přístup).

Vybavení domu dále zahrnuje 2 telefonní linky, prádelnu a garáž pro dva vozy přístupnou přímo z domu. Každý dům v areálu má vlastní spojení s 24hodinovou bezpečnostní službou. Soukromá správa místních komunikací. Dům je dispozičně řešen pro rodiny s dětmi i pro mladé páry bez dětí. Měsíční zálohy na společné služby v areálu a poplatky za spotřebu plynu, elektřiny a vody v domě cca 10.000 Kč (čtvrtletní platba). Na rozdíl od fotografií je dům NEZAŘÍZENÝ.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  220 m²
 • Sklep
  -
 • Parkování
  garáž pro dva vozy
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  9295
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.