Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 5+kk

Unikátní klimatizovaný pětipokojový dům plný denního světla je umístěn v Jarovcích, v části Bratislavy V. Dům byl navržen renomovaným architektonickým studiem a jsou v něm použity nadstandardní materiály a přírodní barvy. V exteriéru se rozprostírá upravená zahrada s vyhřívaným bazénem. Lokalita plná zeleně v blízkosti přírody s oblíbenými jezery. V pěší dostupnosti jsou zastávky MHD, základní škola, obchody, pošta a restaurace. Jarovce jsou oblíbenou rezidenční části Bratislavy, nedoléhá sem městský ruch, lokalita je jedinečná svým klidem a soukromím.

Dispozice sestává z obývacího pokoje se zděným krbem a kuchyní s kvalitními spotřebiči Bosch, 3 ložnic, pracovny, koupelny se solitérní vanou, prádelny s kotelnou, toalety s umývátkem a vstupní chodby s vestavnou šatní skříní na míru. Hlavní ložnice má vstup do atria s japonskou zahradou, 2 walk-in šatny, en-suite koupelnu s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Z pracovny, obývacího pokoje i kuchyně lze vstoupit na terasu.

Standard vybavení zahrnuje dřevěné parkety, hliníková okna s izolačními trojskly, vnější hliníkové žaluzie, gresovou dlažbu v koupelnách, podlahové vytápění, plynový kotel a zásobník na vodu Buderus, klimatizaci, stropy z litého betonu, LED osvětlení, zabezpečovací systém Jablotron. Kuchyně je vybavena varným ostrůvkem z kamene se zabudovanými spotřebiči včetně drtiče odpadů.

Na pozemku se nachází zahrada s vyhřívaným bazénem o rozměru 7x3 m s hloubkou 1,6 m, vrtaná studna na napuštění bazénu a automatické závlahy. Je zde též druhý samostatný dům se vstupem z ulice s možností využití na firemní účely (kancelář, ordinace), případně jako samostatné bydlení pro rodiče či děti. Ve dvoře je možnost parkování pro 4 vozy.

Interiér 173 m2, pozemek 884 m2.

Měsíční nájem 2 300 eur + 250 eur energie.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  173 m²
 • Zastavěná plocha
  260 m²
 • Pozemek
  884 m²
 • Parkování
  Venkovní stání pro 4 vozy.
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  40273
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.