Informace

Rodinný dům, 6+kk

"Zdravý" designový dům v sousedství Malešického parku. Nabízíme k pronájmu nově postavený nízkoenergetický řadový dům vybavený moderními technologiemi v novém rezidenčním projektu ve staré vilové zástavbě se spoustou zeleně v Praze 10 Malešicích. Lokalita nabízí rychlé spojení ke stanici metra Depo Hostivař, do centra Prahy a na dálnici směr Mladá Boleslav, a také bohatou občanskou vybavenost v blízkém okolí. Nedaleko se nachází supermarkety, sportovní areály Hector a Třebešín, wellnes centrum a další příležitosti pro sport a aktivní relaxaci.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu a zahrádku, 1 ložnice s vlastní koupelnou (sprchový kout, toaleta, bidet. sprška), úložná komora, samostatná toaleta s bidet. sprškou a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. Horní patro tvoří hala, 3 ložnice s přístupy na terasu, velká vybavená šatna / ložnice pro hosty, koupelna (vana, toaleta, bidet. sprška) a technická komora.

Inteligentní systém řízení domácnosti Loxone, kvalitní materiály a provedení, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, dřevěné schodiště, hliníková okna s trojskly, předokenní žaluzie, podlahové vytápění - plynový kotel, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, centrální vypínač, alarm s možností napojení na PCO, kamerový systém, automatická závlaha na zahradě. K dispozici jsou 3 parkovací stání na pozemku před domem. Záloha na poplatky ve výši cca 5000 Kč měsíčně se hradí zvlášť.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  166 m²
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  310 m²
 • Parkování
  3 parkovací stání před domem.
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  35550
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.